top of page

STUDENT COMMENTS

(All coments are choosen from social media)

 

Mehmet Kaya - Kate Novikova
We would like to thank Ceyhun Burat sincerely for preparing us for our first dance as a married couple. Working with someone like him, professional yet friendly, is a great pleasure. From song selection to final practice, we felt like we were in good hands and every moment was fun. Again thanks a bunch.

 

Onur ŞENTÜRK - Vuslat ÇALIŞAL

Dugunumuzden 2 gun once apar topar buldugumuz kurtaricimiz oldu resmen. Hem dugun stresinden bir kac saatligine uzaklastik hem de keyifle ders yaptik. Emeginize saglik
 

 

Murat ESMER

Ceyhun hocamin essiz yorumlari ve tatli karakteri ile en degerli aninizi unutulmaz bir show'a donusturebilirsiniz..

 

Beyza BİRBEN

 

Bizi öncelikle rahatlatarak korkuyla gececek 3 dakikanın nasıl eğlenceli geçebileceğini gösteren ceyhun hoca ile çalışmak hem keyifli hem de çok kolaydı.. düğün dansının bir rituelden çok hayatımızın en güzel gecesinin eğlenceli bir başlangıcı olabileceğini gösterdi.. kendisine çok teşekkür ediyoruz ve ders almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyoruz..

 

Elif Merve EROL

 

Kendinizi o pistte bulduğunuz anda Ceyhun'un sizi rahatlatmak için söylediğini sandığınız bütün sözlerin aslında ne kadar da gerçek olduğunu anlayacaksınız. Önemli olan gerçekten sadece eglenmekmiş :) Dans konusunda bir hayli yeteneksiz olduğunuzu ve herkesin gözlerinin üzerinizde olacağı o ilk dans sırasında rezil olabileceğinizi düşünürken, 4 hafta sonra o piste çıkıp dansınıza başladığınızda, bütün bakışlardan sıyrılıp eşinizle birlikte anın tadını çıkaracaksınız. Başlarda bir türlü bitmek bilmeyen o şarkı bir anda akıp gidecek ve güzel bir dansın sonrasında alkışların koptuğu o anda Ceyhun'a her şey için tekrar teşekkür edeceksiniz. Bizim gibi... :)

 

 

Nihal Şahin & Kutlu UYSAL

 

"Ya siz manyak mısınız, bi dansa bu kadar para verilir mi?"

Düğün dansı için kursa gittiğimizi söylediğimiz birçok kişi bize bu soruyu sordu.

Ama biz aldırmadık söylenenlere. Hayatımızda bir kere evleniyoruz dedik ve düğünümüz için özel birşeyler yapmak istedik. İyiki de öyle yapmışız. Düğüne katılanlar dansımızı çok beğendiler. Daha da önemlisi biz dans ederken çok keyif aldık. Ceyhun hocamıza çok teşekkür ederiz.

 

Ceyhun Hocamızdan zihnimizde yer eden sözler:

"LESS IS MORE"

"BURAYA DERS ALMAK İÇİN DEĞİL, EĞLENMEK İÇİN GELİN"

"DANSI DOĞAL YAPIN, KENDİNİZİ KASMAYIN"

 

Ceyhun Hocam, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

 

 

Nihan & Ozan ATAK

 

Hayatımızın en önemli gecelerinden biriydi ve dansımızın özel olmasını çok istiyorduk. En büyük çekincemizse 23 Nisan müsameresi tadında "Aman bak adımları karıştırdım tüh rezil olduk!" stresiyle o özel anı kendimize zehir etmekti. Ama 3 saatlik serüvenin en başında Ceyhun Hoca olayların hiç de öyle gelişmeyeceğini gösterdi. Keyifle geçen 3 haftanın sonunda hazır ve nazırdık:) Çünkü bize en uygun, en mutlu olacağımız şekilde hazırlanmıştı her şey. Düğün gecesi de hiç bir sorun yaşamadan dansımızı tamamladıktan sonra bizden mutlusu yoktu artık. Hatta yetmedi diyoruz. En kısa zamanda haftalık derslere yeniden başlamayı planlıyoruz. Buradan Ceyhun Hoca'ya bir kez daha teşekkür ederiz.

 

 

Emre Arslan

 

   "Düğün dansımızın güzel olmasına ne gerek var?" diyorduk. 4 saatlik ders sonrasında, "dansın beğenilmesinin önemi yok, fakat bizim çok eğleneceğimiz kesin" diye düşünmeye başladık. Düğünde ise, ilk dansın güzel bir müzikle, estetik, havalı, heyecan verici olmasının gerçek anlamını gördük. Düğüne gelen herkesin en çok aklında kalan kısım ilk dansımız oldu. "Muhteşem bir çiftsiniz" ya da "gördüğüm en güzel düğündü" diyen konukların ikinci cümlesi hep "İlk dansınız harikaydı!" oldu. Anladık ki ilk dans, bu kadar etkileyci bir koreografiyle yapıldığında, yalnızca eşimin ve benim değil, seyreden herkesin sonsuza dek hafızasına kazınıyor.

 

 

 

Esin Tiftikçi Arslan

 

İnsanın hayatında öyle bir an var ki, kendisini sahne ışıklarının altında, bir prens/prenses görünümünde ve yüzlerce kişinin bakışları altında buluyor. İşte o anı iyi değerlendirdiğinizde, ne yapacağınızı çok iyi bildiğinizde, bir aşk filminin yıldızları oluyorsunuz; eşinizle yaşamınızda sahip olduğunuz uyumu, büyülü bir dansla bir kez daha farkediyorsunuz. Ardından kopan alkışlar, ıslıklar, çığlıklar, kahkahalarla birlikte, gerçekten dolu dolu yaşadığınızı, o anın hakkını verdiğinizi hissediyorsunuz. Üstelik insanlar, bütün bunları yalnızca 4 saatlik ders sonucunda başardığınızı duyduklarında inanmakta güçlük çekiyorlar! Çok Teşekkürler, size çok şey borçluyuz.

 

 

Çiğdem Gündüzbey Üregen & Salih Emre Üregen

 

Bazı insanlardan kendi düğünlerini "stres altında geçen, biran önce bitmesini istedikleri bir angarya" olarak dinlediğimde gerçekten şaşırırdım. Çünkü ben ve eşim için düğün öncesi hazırlıklar ve düğünümüz halen düşünüp konuştukça tebessümle andığımız, çok eğlendiğimiz, davetlilerin de çok eğlendiği ve "gördükleri en güzel düğün" olarak tanımladıkları bir seromoniydi. Bunun oluşmasındaki en önemli etkenlerden biri de, çıkış şarkımızı,ilk dansımızı fazlasıyla önemseyip katıldığımız düğün dansı kursu olmuştur. Biz dört dersten biraz fazlasını alıp, çıkış parçamız dışında bir kaç şarkıya daha Ceyhun hoca'nın kareografisiyle dans planladık. Kendimi tüm gözlerin üzerimizde olduğu o an,bir prenses gibi hissetmiş, izleyenlerin hayran bakışlarıyla göz göze geldiğimde de güvenim daha da artmış, sevgili eşimle de benimle kursa katıldığı ve dansı elinden gelenin en iyisi olacak şekilde tamamladığı için gurur duymuştum.Ceyhun Hoca'ya emeklerinden ötürü teşekkürü borç biliriz.

 

 

Aslı-Emre Baykurt

 

Ceyhun Hoca sayesinde, hem hayatımızın en mutlu gününde, o en özel dansımızı unutulmaz hale getirdik hem de düğün hazırlığı telaşları içinde dans derslerimizde çok güzel vakit geçirdik..Tüm bunların yanında eşimle uzun süredir öğrenmek istediğimiz eşli danslar dünyasına tatlı bir adım atmış olduk. Sadece dört dersle, hayalimizdeki parçayla, bize özel bir kareografiyle düğün dansımızı gerçekleştirmemizi sağladığınız için tekrar tekrar teşekkür ederiz Ceyhun Hocam..Farklı danslarda, çalışmalarda tekrar görüşmek dileğiyle..

 

 

Burçak İçerler Şahan

 

Esim bir cok erkek gibi dugun dansi olayina cok karsiydi ama beni kirmadi. Biliyordum ki ilk izlenim onun acisindan cok onemli olacakti bu nedenle ceyhun hocayla ilk tanismamiza giderken inanilmaz stresliydim fakat ilk dakikadan itibaren o kadar eglenceli ve rahatlatici bir tutumu vardi ki esim de en az benim kadar istekli gitti tum derslere. 4 dersin sonunda cok tatli bir kareografiyle ciktik misafirlerimizin karsisina ve herkes cok begendi. Su anda kimin dugunune gitsek slow danslarda kalkip cok daha bilincli dans ediyoruz. Ceyhun hocaaam cok tesekkur ederiz:)))

bottom of page